Як обрати електричний конвектор?

Як обрати електричний конвектор, щоб не тільки не витратити зайві кошти, а й отримувати задоволення від користування цим необхідним пристроєм? Виробники пропонують два основних типи електричних конвекторів: безрідинні (сухі) електроконвектори (електрорадіатори) і рідинні. Давайте розглянемо ці два типи більш детально.

Передусім, звернемо увагу на три ключові критерії, які визначають ефективність економного електричного опалення, а також будь-якого економного опалення загалом. Мідь і алюміній вважаються матеріалами з найкращими властивостями теплопередачі. Тому перший критерій - ваш обігрівальний прилад має бути виготовлений з міді або алюмінію. Другий критерій - площа теплопередачі: чим більша площа теплопередачі, тим краще і швидше пристрій нагріває і передає тепло. Третій критерій - наявність електронних датчиків температури, які контролюють кліматичні умови приміщення та самого конвектора, а також вбудований таймер і режими роботи. Інтеграція цих трьох факторів забезпечує ефективне електричне опалення.

Електричний конвектор - це сучасний опалювальний пристрій, який використовується для обігріву будь-якого типу приміщення за допомогою електроенергії. Як вже згадувалося, на ринку є два типи електричних конвекторів. Перший тип - "сухі" безрідинні конвектори, які  мають просту конструкцію, де в залізному корпусі розташований алюмінієвий реберний ТЕН (нагрівальний елемент). Повітря рухається через отвори в корпусі, нагрівається теном і поширюється у приміщенні. У деяких моделях є регулятор потужності, але слід пам'ятати, що такі конвектори не можна накривати, оскільки це може призвести до перегріву та пожежі. Сучасні моделі мають функцію захисту від перегріву та датчики температури, що дозволяють контролювати і підтримувати необхідну температуру в приміщенні.

Однак варто зазначити, що сухі конвектори мають деякі недоліки. Висока температура нагрівального елемента, від 130°C до 400°C, може негативно впливати на оточуючих. Тому, якщо конвектор не використовується протягом певного часу, може з'явитися запах горіння від спаленої пилу, яка накопичилася на нагрівальному елементі. Деякі виробники не вказують температуру нагрівального елемента, тому слід бути обережними при їх виборі.

Основні принципи роботи сухих електричних конвекторів були описані вище, і тепер прийшов час порівняти їх з рідинними електричними конвекторами "Mirteco", які забезпечують всі функції економного електричного опалення. По-перше, конструкція електрорадіаторів "Mirteco" виконана повністю з алюмінію. По-друге, якщо об'єднати всі поверхні алюмінієвих радіаторів в одну площину, побачимо значно більшу площу тепловіддачі порівняно з будь-якими іншими обігрівачами. І, по-третє, електричні радіатори "Mirteco" працюють за принципом щосекундного "клімат-контролю" і мають чотири режими роботи.  Електричний конвектор "Mirteco" - це чудове поєднання якості, доступної ціни, надійності і комфорту. Якщо ви шукаєте оптимальне рішення для обігріву свого приміщення, то цей конвектор буде ідеальним вибором порівняно з "сухими" безрідинними конвекторами.

Одним з головних переваг конвектора "Mirteco" є його висока ефективність. Завдяки рідинній системі нагріву і алюмінієвому корпусу, він швидко нагрівається і передає тепло в приміщення, забезпечуючи комфортну температуру. Велика площа тепловіддачі дозволяє ефективно обігрівати приміщення навіть за короткий проміжок часу.

Крім того, конвектор "Mirteco" оснащений інтелектуальною системою керування, яка дозволяє вам налаштувати режими роботи відповідно до вашого розкладу. Ви можете встановити таймер, щоб конвектор автоматично включався і вимикався в зручний для вас час. Це не лише забезпечує економію електроенергії, але й дозволяє підтримувати оптимальну температуру у приміщенні без зайвих зусиль.

Конвектор "Mirteco" також вражає своїм сучасним дизайном і мобільністю. Ви можете використовувати його як пересувний пристрій, переміщуючи його з кімнати в кімнату, або встановити на стіні за допомогою кріплення. Це дозволяє забезпечити ефективне обігрівання в будь-якому місці вашого будинку чи офісу.

Оптимальне поєднання ціни, якості, надійності і комфорту робить електричний конвектор "Mirteco" неперевершеним вибором для всіх, хто шукає ефективне та економне опалення.