Наша родинна компанія створена двома рідними братами, Геннадієм Ванчуговим та Олександром Ванчуговим, та працює з 2003 року. З самого початку існування наша компанія займалась продажем та ремонтом промислових електричних двигунів, верстатів гнуття та різки арматурної сталі, для металообробної промисловості та монолітного будівництва. 

  Після кризи, та занепаду 2008 року, наша компанія почала пошук нових видів своєї діяльності. Так, з допомогою наших інженерів, та теплотехніків ми розробили економний електричний обігрівач, беручи за основу алюмінієві секції стандартного алюмінієвого радіатора. Зареєструвавши торгову марку «Теплотерм», з 2010 року серійно виробляли, та реалізували дані електричні радіатори. Електричні батареї «Теплотерм» гарно зарекомендували себе на українському ринку, мали гарний попит, та відгуки споживачів, тому в 2015 році було прийняте рішення про реєстрацію торгової марки в Європейському Союзі, та отриманні сертифікату СЄ.  Наразі з’ясувалось, що торгова марка «Теплотерм» була зайнята в ЄС іншою компанією, тому, ми зареєстрували в 2016 році нову торгову марку «MIRTECO». Доопрацювавши свій електричний радіатор до всіх вимог Європейського Союзу по безпеці Директив ЄC/ЕU Нового підходу, та в 2017 році отримали сертифікат відповідності СЄ. Електричні радіатори «MIRTECO», це чудовий результат багаторічної роботи нашого дружнього колективу: програмістів, інженерів, та теплотехніків. Зроблено в Украіні, українцями, для українців та мешканців Європейської спільноти.

Ми пропонуємо своїм клієнтам не лише високоякісні товари, але і швидкий та якісний сервіс. Наші фахівці завжди готові допомогти з усіма питаннями, що стосуються вибору, установки та експлуатації нашої продукції.  Наші фахівці мають великий досвід в цій галузі та завжди готові розробити індивідуальний план опалення для будь-якого об'єкту. 

Компанія "MIRTECO" веде свою діяльність з дотриманням найвищих стандартів якості та екологічної безпеки. Наша продукція відповідає всім вимогам стандартів якості та безпеки, що діють в Україні та Європейському Союзі.

Ми завжди відкриті до співпраці та готові запропонувати нашим клієнтам оптимальні рішення за доступними цінами. Для нас важливо не лише продавати товар, а й забезпечити нашим клієнтам повний спектр послуг та підтримки на протязі усього терміну експлуатації продукції.

Компанія "MIRTECO" - це сучасна компанія з інноваційним підходом до бізнесу, яка завжди працює на результат та дбає про задоволення потреб клієнтів.