FAQ

1 Що отримує споживач, вибираючи систему опалення «Mirteco»?

2 У чому полягає ефективність системи опалення «Mirteco»?

3 У чому полягає комфорт системи опалення «Mirteco»?

4 За рахунок чого відбувається економія?

5 У чому полягає безпека та екологічність системи опалення «Mirteco»?

6 Які гарантійні зобов'язання?

7 Як правильно встановити електрорадіатор «Mirteco»?

8 Якщо пропаде електрика, чи скинуться налаштування?

9 Яку рідину потрібно заливати в електрорадіатори «Mirteco»?

10 Чи треба доливати рідину?

11 Під час нагрівання рідина розширюється, де «розширювальний бачок»?

12 Як правильно розрахувати кількість електрорадіаторів «Mirteco» і кількість секцій в них для приміщення?

13 Скільки електроенергії буде споживати електрорадіатор системи «Mirteco»?

14 Чи потрібно міняти проводку для підключення електрорадіаторів системи «Mirteco»?

15 У чому перевага електрорадіаторів «Mirteco» серед іншого електричного опалення?

1 Що отримує споживач, вибираючи систему опалення «Mirteco»?

- автономне, ефективне і комфортне опалення
- економію за рахунок скорочення первинних витрат на встановлення і оптимального використання електроенергії.
- безпеку і екологічність
- можливість створити мікроклімат окремо в кожному приміщенні і в будинку в цілому
- зручність експлуатації

2 У чому полягає ефективність системи опалення «Mirteco»?

- інтелектуальна система управління клімат-контролем дозволяє раціонально використовувати електроенергію, що значно зменшує витрату споживаної електроенергії
- розташування нагрівального елемента (ТЕНа) по всій довжині радіатора дозволяє рівномірно прогріти теплоносій і досягти високої тепловіддачі.
- використання алюмінієвих радіаторів значно підвищує ефективність, оскільки алюміній має високу теплопровідність

3 У чому полягає комфорт системи опалення «Mirteco»?

- можливість почати і закінчити опалювальний сезон, коли Вам необхідно
- під час Вашої відсутності автоматична функція «антизамерзання» не дозволяє промерзнути приміщенню навіть при мінусовій температурі.
- можливість підтримувати комфортну температуру в кожній кімнаті ніпереопалювати при цьому всі приміщення в цілому
- клімат-контроль з вбудованим тижневим таймером-програматором дозволяє підтримувати задану комфортну температуру погодинно протягом семи днів, крок програмування одна година

4 За рахунок чого відбувається економія?

- за рахунок відсутності первинних витрат на встановлення.

Система опалення «Mirteco» не вимагає покупки і підведення труб. Відсутність необхідності проходження багатьох інстанцій для отримання дозволу на встановленняелектрорадіатора (в квартирі, приватному будинку, дачі або офісі) і підписання договорів з високою кошторисною вартістю. При наявності алюмінієвої батареї необхідно докупити лише комплект для самостійної збірки системи опалення «Mirteco» і встановити на радіатор. Який включає в себе: скобукріплення, панель управління, нагрівальний елемент (ТЕН), дві прокладки, праву заглушку, три саморізи. Відсутність витрат на виклик монтажної бригади, адже для монтажу легкого алюмінієвого радіатора не потрібно спеціальних навичок і його легко можна встановити самостійно (повісити на стіну, встановити на коліщатках або просто на підлозі).

- За рахунок оптимального використання електроенергії.

Всіелектрорадіаторині з'єднані трубами між собою, тому система «Mirteco» не вимагає прогріву додаткової рідини в з'єднувальних трубах. Регулювання температури в кожній кімнаті окремо дозволяє не підвищувати загальну температуру всього будинку, а при необхідності прогріти лише деякі окремі кімнати. За допомогою клімат-контролю і програмованого тижневого таймера можна налаштувати температурний режим, який буде автоматично змінюватися в зазначені інтервали часу: роботу опалювального пристрою можна налаштувати з урахуванням різних тарифів на електроенергію в різний час доби. Також, знаючи час, коли людина йде і приходитьдодому, можна виставляти мінімальну температуру на час їх відсутності і теплішу до моменту приходу, економлячи бюджет, зберігаючи комфортну атмосферу в домі.

5 У чому полягає безпека та екологічність системи опалення «Mirteco»?

- має вбудований захист від перепадів напруги до 260 Вольт

- невисоке споживання електроенергії (найпотужніший - 1,5 кВт) і можливість автоматично задавати зміну нагріву різних приміщень в різний час, тим самим не перевантажуючи електромережу

- програмована температура нагріву поверхні радіатора (45-70°С) сприяє захисту від можливих опіків, що особливо важливо, якщо в будинку знаходяться діти

- електрорадіатори можуть перебувати в безпосередній близькості від меблів, штор тощо

- за рахунок температури радіатора не вище 70°С, не відбувається процес згоряння мікрочастинок пилу в повітрі приміщення

- не пересушує повітря, повністю герметичний і не боїться накриття

- не виділяє в повітря елементи переробки, тим самим не забруднюючи атмосферу

- контроль наявності фактичного заземлення

- захист від перегріву радіатора

6 Які гарантійні зобов'язання?

- гарантійний термін експлуатації електрорадіатора 24 місяці

- виробник гарантує: високу якість збірки, надійну роботу електроніки, яка має захист від перегріву, перенапруги й іншого, що значно подовжує термін експлуатації електрорадіаторів системи опалення «Mirteco»

- наш сервісний центр здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування

7 Як правильно встановити електрорадіатор «Mirteco»?

Оптимальне місце розташування електрорадіатора «Mirteco» -  під вікном, оскільки вікна є місцями найбільших тепловтрат приміщення. Таким чином, виникає теплова завіса, яка не дозволяє холодному повітрю проникати всередину приміщення. Електрорадіатор «Mirteco» встановлюється стаціонарно на стандартні кріпильні кронштейни для секційних, алюмінієвих або біметалевих радіаторів, які кріпляться за допомогою дюбелів в стіну приміщення на відстань:

- від стіни - не менше 30 мм

- від підлоги - 100 мм

- від підвіконня - не менше 100 мм

На стіну за електрорадіатором «Mirteco» рекомендуємо встановити тепловідбивний матеріал. Необхідно помістити датчик температури приміщення разом з найменшими тепловтратами на відстані 1.5 метри від електрорадіатора і не менше 0.5 метри від підлоги. Підключити живлення електрорадіатора. При дотриманні вище перелічених рекомендацій буде правильна конвекція тепла в приміщенні і хороша тепловіддача.

8 Якщо пропаде електрика, чи скинуться налаштування?

Всі налаштування зберігаються протягом тривалого часу, більше 1 року.

9 Яку рідину потрібно заливати в електрорадіатори «Mirteco»?

Ми рекомендуємо використовувати дистильовану воду або рідину, що не замерзає - «Глітерм-20», «Фрітерм-30».

10 Чи треба доливати рідину?

Електрорадіатори системи опалення «Mirteco» повністю герметичні, що виключає можливість випаровування рідини.

11 Під час нагрівання рідина розширюється, де «розширювальний бачок»?

При заливці рідини в електрорадіатор «Mirteco», у верхній частині залишаємо повітряний простір, який мав би бути більше, ніж рівень, відповідний низу різьблення крана «Маєвського». Таким чином, ми створюємо місце, яке називається «розширювальний бачок».

12 Як правильно розрахувати кількість електрорадіаторів «Mirteco» і кількість секцій в них для приміщення?

Кількість електрорадіаторів в приміщенні, як правило, має дорівнювати кількості вікон. Кількість секцій в радіаторі розраховується, виходячи з того, що одна секція дає 130 Вт тепла. Необхідне тепло на 1м2при розрахунку «-18оС» на вулиці і «+22оС» в приміщенні:

- кімната в квартирі 60 Вт - 80 Вт

- кутова кімната в квартирі 100 Вт - 110 Вт

- кімната в неутепленному будинку 120 Вт - 140 Вт

- кімната в утепленому будинку 60 Вт - 80 Вт

Приклад: на 1м2 приміщення Вам необхідно 70 Вт. (Приміщення 18 м2, одне вікно, 18м2х70Вт = 1260Вт. Необхідна кількість секцій: 1260Вт / 130Вт = 9,69 або 10 секцій).

13 Скільки електроенергії буде споживати електрорадіатор системи «Mirteco»?

Все залежить від кількості секцій (3-12) і номінальної потужності (0,39 кВт, 0,65 кВт, 0,91 кВт, 1,3 кВт і 1,5 кВт) електрорадіатора. У період, коли електрорадіатор працює, споживається номінальна потужність, коли досягається одна з двох заданих температур (кімнати або радіатора) він відключається. Коли температура повітря знизиться на 1оС, радіатор включиться. Тимчасові проміжки, коли радіатор не працює, усереднюютьгодинне споживання. За рахунок цього відбувається економія електроенергії. На опалення певного приміщення потрібно витратити кількість енергії, яка дорівнює його тепловтратам. Електрорадіатор системи «Mirteco» не може витратити електроенергії більше, ніж потрібно для приміщення і витратить її мінімум, наскільки це можливо. Іншими словами, за рахунок ефективного управління, можна досягти економії 30% -40% від номінальної потужності електрорадіатора.

14 Чи потрібно міняти проводку для підключення електрорадіаторів системи «Mirteco»?

Все залежить від навантаження на електромережу приміщення. Робити точний розрахунок навантаження для квартири або будинку дуже складно, тому рахують приблизно, користуючись, простою формулою

P = U x I

P - потужність (ват)

U - напруга (вольт)

I - сила струму (ампер)

В середньому передбачувана сумарна потужність електроприладів (навантаження для розеток), наприклад, кухні становить 4-5 кВт, при тому, що номінальне навантаження найпотужнішого електрорадіатора «Mirteco» 1,5 кВт, як у електрочайника. У схемах електропостачання квартир в типових будинках, лінії звичайних розеток, виконані перетином 1.5-2.5 мм2 (мідь). Максимальна сумарна потужність для групи розеток, підключеної проводом перетином 1.5-2.5 мм2 (мідь) 4.1-5.9 кВт. Відповідно при правильному розподілі навантаження, проводку в квартирі або будинку міняти не потрібно. У стадії будівництва рекомендується провести окрему проводку.

15 У чому перевага електрорадіаторів «Mirteco» серед іншого електричного опалення?

- встановлення електрорадіаторів «Mirteco» не вимагає розведення по приміщенню трубопроводів, які необхідні при використанні електрокотлів

- споживають значно менше електроенергії (приблизно на 30%), за рахунок вбудованого таймера-програматора, пропонуючи споживачеві економне електричне опалення

- особливість конструкції і сам матеріал - алюміній, велика площа тепловіддачі електрорадіаторів «Mirteco», робить їх більш економічними серед інших видів електрообігрівачів (електроконвекторів, масляних радіаторів)

- наявність нагрівального елементу (ТЕНа), розташованого всередині кожного електрорадіатора «Mirteco», заповненого рідким теплоносієм (дистильованою водою), який віддає тепло алюмінієвого радіатора з 100% ККД, що в свою чергу покращує ефективність обігріву.

- поверхняелектрорадіатора «Mirteco» не нагрівається більш ніж  70°C, що благотворно позначається на оточуючих, не сушить повітря, не спалює пил, в порівнянні зі звичайними «сухими» електроконвекторами, в яких нагрівальний елемент нагрівається більш ніж 140°C

- обслуговування та встановлення електрорадіаторів буде набагато дешевшим, ніж будь-яка інша система електроопалення

- не вимагає додаткової дозвільної документації і дорогих монтажних робіт

- електрорадіатори «Mirteco» можна встановлювати поряд з меблями і шторами, а теплі підлоги виключають наявність в кімнаті килимів і великої кількості меблів

- електрорадіатор «Mirteco» не боїться накривання, що дозволяє використовувати його не тільки для обігріву приміщення, а й при необхідності для сушіння речей.

Задати питання

Задати питання