Сертифікати Mirteco

  В 2017 році компанія "MIRTECO" розробила свою продукцію, електричні радіатори Міртеко, відповідно до вимог та директив ЄС, зокрема Директиви 2014/35/ЄС Європейського парламенту про обладнання низьковольтної напруги (Low Voltage Directive LVD), яка націлена на підвищення безпеки електричних приладів для захисту життя та здоров'я людей, тварин та власності, а також на гармонізацію стандартів безпеки в Європейському Союзі та зменшення торгових бар'єрів. 

 Згідно з цією директивою, електричні прилади повинні бути розроблені та виготовлені таким чином, щоб забезпечувалася споживча безпека належним встановленням, використанням та обслуговуванням. Крім того, директива щодо обладнання низької напруги встановлює вимоги безпеки для захисту від електричного удару, високих температур, випромінювання та механічних впливів, а також містить вимоги до маркування. Товари, які повністю відповідають вимогам Директиви 2014/35/ЄС щодо обладнання низької напруги, можуть бути запущені та позначені знаком CE на європейському ринку. 

 Та згідно директиви Європейського Союзу 2014/30/ЄС щодо електромагнітної сумісності (Electromagnetic compatibility EMC), вона була створена для гармонізації стандартів у галузі технічного регулювання в країнах ЄС. Згідно з цією Директивою, електричні прилади та обладнання, які розташовані або імпортовані на територію Європейського Союзу, повинні бути розроблені та виготовлені таким чином, щоб їх робота не порушувала функціонування радіо-, телекомунікаційного та іншого обладнання шляхом створення електромагнітних перешкод. Крім того, такі електричні прилади повинні підтримувати здатність працювати на нормальному рівні електромагнітних перешкод.

 Директива не встановлює конкретних значень допустимого рівня електромагнітних перешкод. Товари, що повністю відповідають вимогам Директиви щодо електромагнітної сумісності 2014/30/ЄС, можуть бути відзначені знаком CE та випущені для вільного переміщення на ринку Європи.

 Продукція компанії "MIRTECO"  відповідає не тільки нормам безпеки та законодавства України, але також відповідає усім вимогам Європейського Союзу. Ми пройшли повний шлях випробувань та сертифікації нашого обладнання, щоб наші клієнти були упевнені в безпеці,  якості та надійності. Серед усіх виробників в Україні, які пропонують подібну продукцію, лише електричні прилади «MIRTECO» мають сертифікат відповідності СЄ. 


Сертификат Миртеко

Евросертификат - 1

Евросертификат - 2

Европротокол - 1

Европротокол - 2

Державна служба МЧС

Міністерство охорони

Сертифікат відповідності

Декларацiя про відповідність